Hakkımızda

Hakkımızda

Sektörde 15 yıllık birikimimizden doğan Poyraz Endüstriyel Elektronik Onarım Merkezi'ni, 2008 yılında faaliyete geçirerek siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye başladık. En iyi teşhis ekipmanlarını ve sektördeki en yetenekli mühendisler ve teknisyenleri bir araya getirerek, diğerlerinin çözemediği onarım sorunlarını çözmeyi hedefliyoruz. Amacımız, müşterilerimizin hizmet dışı kalma sürelerini azaltmaya yardımcı olmak, maliyetleri düşürmek ve en hızlı ve doğru şekilde arızaları tespit edip, uzun ömürlü onarımlar yaparak sizlere %100 çalışma garantili ürünler sunmaktır. Bu çabayı sadece kendi başarımız için değil, siz değerli müşterilerimizin başarısı için de gösteriyoruz, çünkü zamanın ne kadar değerli olduğunu biliyoruz.

Sürekli teknolojiyi takip ediyor, ekipmanlarımızı ve bilgi birikimimizi güncel tutarak, sizlerin artan ihtiyaçlarına cevap vermeye çalışıyoruz. Günümüz koşullarında değişim maliyetlerinin hızla arttığı bir dönemde TAMİR TASARRUFTUR ilkesiyle hareket ediyoruz ve müşteri memnuniyetini işimizin merkezine yerleştiriyoruz. İki kuruluş arasındaki iş birliğinin başarısının ortak temel değerlere dayandığına inanıyoruz. Bu nedenle, eğer bu değerler şirketinizde güçlü bir şekilde yankılanıyorsa, doğru yerdesiniz!

VİZYONUMUZ:
Poyraz Endüstriyel Elektronik Onarım Merkezi olarak, sektörde lider bir konuma ulaşmayı hedefliyoruz. Müşterilerimize en kaliteli hizmeti sunarken, yenilikçi çözümler üretmek ve teknolojideki gelişmeleri takip ederek sektörde öncü olmak istiyoruz. Müşterilerimizin iş süreçlerini en verimli şekilde sürdürebilmeleri için güvenilir, hızlı ve kaliteli hizmetler sunmayı amaçlıyoruz.

MİSYONUMUZ:
Poyraz Endüstriyel Elektronik Onarım Merkezi olarak misyonumuz, müşterilerimizin elektronik ekipmanlarının performansını en üst düzeye çıkarmak ve arıza durumunda en hızlı şekilde çözüm üretmektir. Sektördeki en iyi teşhis ekipmanları ve deneyimli personelimizle birlikte, müşterilerimizin ihtiyaçlarına uygun özelleştirilmiş çözümler sunmak ve güvenilir bir iş ortağı olarak müşteri memnuniyetini sağlamak amacıyla çalışıyoruz.

Poyraz Endüstriyel Telefon